Futbal

„F * ck! How much longer? ‘Neymar’s Dad Rants after seeing his Syn on Stretcherers again

Zdá sa, že Neymar Jr prestávku nezvládol.

Počas zápasu Ligue 1 medzi Parížom St.

Keď Neymarov otec sledoval svojho syna v agónii, napísal z jeho účtu na Instagrame rozzúrené chvastanie, ktoré rozhodcov zápasu umiestnilo na správnu mieru a spochybnilo ich spôsob, ako nechať prechádzať ťažké fauly s nie tak prísnymi následkami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Tu je kompletná správa, ktorú Neymar Sr napísal na svoj príspevok na Instagrame v preklade: Zrkadlo :

„F *** ... o koľko dlhšie? Už sme o tom toľko hovorili, tak sme zdôraznili nadmerné násilie.

Prečo to nezastaviť na začiatku, s prvým faulom, prečo čakať do 7., 8., 9.? Neprijímame potrebné opatrenia počas celého zápasu, počas ktorého bol Neymar obeťou tucta faulov, vždy násilných.

To podporuje tento typ hráčov a postojov. Takto pokračujte a futbal stratí naozaj veľa ... KOĽKO DĹŽNE BUDE OBETI JEDEN V PORUCHE?

Je na človeku, ktorý zápas kontroluje, na osobe, ktorá má možnosť chrániť ... ach ... Čo môžeme robiť? Dúfam, že sa Boh o vás postará. “

FT: -
PSG 0-1 Lyon. # Neymar bol neskoro natiahnutý v slzách so zranením členka. #NFK pic.twitter.com/1Oajqzsoaq

- Neymar Fans Kerala (@kerala_neymar) 13. decembra 2020

Bez ohľadu na emocionálne chýry, lekári vykonali niekoľko testov na zranenom členku futbalistu a dospeli k záveru, že zranenie nebolo také vážne, ako si pôvodne mysleli.

PSG prehralo zápas s Lyonom 1: 0 po skóre Tina Kadewereho v 35. minúte hracieho času. Mendesov faul počas predĺženia mu priniesol po kontrole VAR červenú kartu a stredný záložník bol poslaný späť.

Po nedeľňajšej prehre PSG s Lyonom 1: 0 v Lyone sa Neymar stal obeťou náročnej výzvy Thiaga Mendesa, ktorý bol vylúčený po preskúmaní VAR, a brazílsky reprezentant opustil ihrisko na nosidlách.