Futbal

Incident Samira Nasriho a Jamieho Vardyho Headbutt má Twitter v medzičase a nemôžeme sa dosť

Uprostred frustrujúcej sezóny v Premier League získal Leicester City späť svoju stratenú značku „hrdinov“ a pokračoval v rozprávkovom behu Ligy majstrov. Ich triumf nad Sevillou v pomere 2: 0 nad Sevillou určite spôsobuje, že sa ich sezónna drina javí ako užitočná.

Štvrťfinále Ligy majstrov patrí im, a hoci konvenčné múdrosti nepredpovedali, že keď sa remíza nerozhodne, líšky sa tejto múdrosti vzpriamili proti domácemu publiku, ktoré si muselo myslieť, že už všetko videli.

Keď sú žetóny dole a vy sa snažíte dostať späť do zápasu, existujú určité typy hráčov, ktorí sa tejto príležitosti chopia. Môžu zdvihnúť svoje tímy za päste z krku a stiahnuť ich späť do zápasov, často prostredníctvom čírych síl vôle a odhodlania.

A, bohužiaľ, pre Sevillu, sú tu hráči ako Samir Nasri.

Nasri, ktorý sa pripojil k Seville na hosťovanie z Manchestru City minulé leto, bol vynikajúci pre svoju stranu, až kým si hlúpo nezaslúžil druhú žltú kartu za vyrovnanie hlavy Vardyho, v zápase zostáva 15 minút.

jedlo s najviac kalóriami

Sevilla v tom čase bola 0: 2, ale rozhodne nebola mimo súťaže. Keby Steven N'Zonzi skóroval z penalty o päť minút neskôr, bol by zápas išiel do predĺženia. Hostia museli zostať v pokoji a do konca zápasu ešte ostávalo 15 minút, ale bývalý muž Arsenalu uvidel červenú hmlu a svoju stranu stál draho.

Nasri bol na sociálnych sieťach absolútne kritizovaný za svoju idiociu a je to pochopiteľné. A Vardy neunikol kritike fanúšikov za jeho podiel na hádke. Ako naznačili prehrávače, Vardy si doprial kontakt a bol takmer nedotknutý.