Futbal

Vyhrievaná výmena Lionela Messiho s Joaom Felixom rodí vtipné memy z Twitteru

Po senzačnom góle Toniho Kroosa v rohovom kope, ktorý sa prehnal sociálnymi sieťami, sa španielsky Superpohár opäť stal mestom po víťazstve Atletica Madrid nad Barcelonou 10. januára 3: 2. Po tom, čo Koke otvoril skóre pre Atletico, priniesol Lionel Messi Barcelonu za vyrovnaného stavu gólom v 51. minúte.

ako používať kompas

O jedenásť minút neskôr ochladil Antoine Griezmann chladné zakončenie, keď sa Barcelona ujala vedenia 2: 1, ktoré sa spočiatku javilo ako dosť dobré na to, aby prekonal svojich kolegov. Ale na rozdiel od všeobecného vnímania, Atletico sa razantne vrátilo úspešným pokutovým kopom od Alvara Moratu predtým, ako v 86. min zvíťazil Angel Correa.

Zatiaľ čo brilantný návrat mužov Diega Simeoneho zaujal predstavivosť ich fanúšikov, práve horúca výmena medzi Messim a Joaom Felixom sa stala témou veľkej debaty na sociálnych sieťach. Portugalský wonderkid, ktorého vlani v lete chytili z Benficy, sa pred polčasom vyrovnal s barcelonským kapitánom Messim pred slepou uličkou 0: 0.

Dve hviezdy La Ligy boli videné, ako si prehodili pár slov, predtým ako sa k dvojici prihnal obranca Barcelony Gerard Pique. Len o chvíľu neskôr zaplavili Felixa ďalší hráči Barcelony, keď na ihrisku stále stúpalo napätie. Bývalá hviezda Liverpoolu Luis Suarez sa tiež zapojil do niečoho, čo sa javilo ako ďalší prudký pľuvanie, predtým, ako zakročili ďalší hráči z oboch strán, aby upokojili situáciu.

Felix tiež predtým, v zápase, stratil nervy, keď sa mu Jordi Alba dotkol tváre a prinútil mladíka z Atleti, aby pleskol ľavému bekovi prstom. Aj keď sa nikdy nedozvieme, čo viedlo k búrlivej výmene názorov medzi Felixom a Messim, nezabránilo to futbalovým fanúšikom, aby to využili ako príležitosť na vytvorenie veselých mémov.