všetkoVodný život fascinuje ľudský druh po celé generácie. V miernych vodách mohli byť tieto ženy zrakom pre chlórované oči.

Tu je zoznam najhorúcejších plavkýň športovcov brodiacich sa srdcami mužov:

1. Natalie Coughlin

všetko

Kredit na obrázok: pairody (dot) com

Táto 30-ročná žena je legendou, prvou americkou olympioničkou, ktorá v novej ére hier získala šesť medailí a vôbec prvou zlatou medailistkou v znaku za 100 m za sebou idúcimi olympijskými hrami. Na konte má 12 medailí z olympiády, najlepšie zviazané a celkovo 48 v medzinárodných súťažiach. Absolvent 5’8 Berkley bol na tri roky vyhlásený za NCAA Plavec roka. Potom sa objavila v edícii plaviek Sports Illustrated 2012.

2. Anastasia Davydova

všetko

Uznanie obrázku: leblogsports (dot) fr

Tridsaťročný Rus je päťnásobný zlatý olympijský medailista. Na medzinárodných súťažiach nezvíťazila iba raz a na majstrovstvách sveta 2001 si vybojovala striebro. Jej súťažné akcie Duet a Team boli bezplatné aj technické v kombinovanej a rutinnej kategórii. Po minulých letných hrách odišla do dôchodku a začala trénovať.

3. a 4. Ferry Beatriz a Branca

všetko

ktorý je najvyšším žijúcim mužom na svete

Kredit na obrázku: pozri (bodka) apr (bodka) com (bodka) br

Tieto 25-ročné jednovaječné dvojčatá sú najlepšími synchronizovanými plavcami v Brazílii, keď nie sú zaneprázdnení modelingom alebo hraním. Očakávané, že budú v roku 2008 súťažiť v Pekingu, to preskočili a namiesto toho debutovali v Londýne v roku 2012. Od troch rokov boli trénovaní v gymnastike a plávaní.

5. Federica Pellegrini

všetko

Uznanie obrázka: yamamay (dot) com

Osamelá talianska plavkyňa, ktorá dosiahla svetový rekord na viac ako jednom podujatí, je táto 24-ročná žena tiež prvou ženou, ktorá pokorila 4 minúty na 400 m voľný spôsob. 3-násobný olympionik drží svetové rekordy na 200 m a 400 m voľný spôsob. V 16 rokoch bola najmladšou talianskou individuálnou olympijskou medailistkou, v Aténach získala striebro na 200 m voľný spôsob.

6. Stephanie Riceová

všetko

je polyester vhodný na turistiku

Kredit na obrázok: top2best (dot) com

Dvadsaťštyriročný mladík je 3-násobný olympijský šampión, všetci traja sa predstavili na hrách v roku 2008 a pláva na polohový pretek, motýlik a voľný štýl. Držala tiež svetové rekordy v polohách jednotlivcov na 200 a 400 m.

7. Amanda Beard

všetko

Uznanie obrázka: mywallpapersite (dot) com

Dvojnásobný zlatý medailista z 5'8 rokov debutoval v Atlante na letných hrách v roku 1996. Získal jedno zlato a dva strieborné vo veku 14 rokov. Tridsaťjedenročný Američan získal sedem olympijských medailí a bol držiteľom svetového rekordu v prsiach, ktorý bol dlhý 200 metrov. . So ziskom 21 medailí z medzinárodných súťaží modelovala pre FHM, Playboy a Sports Illustrated Swimsuit Edition.

8. Flavia Delaroli

všetko

Kredit na obrázok: en (bodka) askalll (bodka) sk

Tento 29-ročný mladík je dvojnásobný olympionik a je držiteľom národného rekordu vo voľnom štýle. Brazílčan 5’9 si takisto zaistil striebro na majstrovstvách Panamericanu na 50 m.

9. Zsuzsanna Jakabos

všetko

Uznanie: s (dot) glbimg (dot) com

Maďar, ktorý má 6 stôp, sa teraz zúčastnil troch olympiád. Zmiešané preteky, voľný štýl a motýľ sú obľúbenými podujatiami tohto 23-ročného pretekára, ktorý súťaží v individuálnych aj tímových podujatiach.

10. Haley Cope

všetko

najlepšie náhradné tyčinky pre ženy

Kredit na obrázok: rantsports (dot) com

Američanka 5’10 vyštudovala Berkeley, je strieborným medailistom z Atén ’04 a na majstrovstvách sveta získala osem medailí, dokonca si pripísala rekord na 50 m znak. Objavila sa v vydaní Playboy’s 2004 September. Tridsaťtriročný hráč v súčasnosti vedie plaveckú akadémiu v Chicu.

Hlbokomorskí potápači hľadali vo vrakoch poklad, keď zjavne vždy bol v bazéne. Pozdravený odrazový mostík pre veľkolepé plavkyne na tomto zozname!